• Пасажирські перевезення по Києву та Україні

  Кожен, хто стикався з питанням організації екскурсій, ділових і сімейних поїздок, розвозки персоналу, зустрічі гостей на ж / д вокзалі та в аеропорту та іншого, пов'язаного з пасажирськими перевезеннями, знає, що важливий чинник при виборі компанії та оренди мікроавтобуса з водієм - це не тільки наявність сучасного автопарку, але і рівень сервісу, який можуть і готові вам запропонувати.

  Звичайно, нас цікавить марка та рік випуску транспортного засобу (як певна гарантія надійності і комфорту), але, в підсумку, загальне враження будується з дрібниць - чистота салону, професіоналізм і тактовність водія, уважність до потреб і побажань пасажирів, оптимально обраний маршрут, розумна вартість послуг ... Лише все в комплексі робить поїздку приємною.

 • 5 причин замовити пасажирські перевезення мікроавтобусом у нас

 • 1. Наші водії - справжні профі з великим досвідом роботи

  Вони відмінно знають Київ і околиці, а також без проблем доставлять вас в будь-яку точку України. Водії компанії автотрансфер - пунктуальні, ввічливі і супер кваліфіковані. Гарантовано, машину подадуть вчасно і доставлять в потрібне місце в зазначений термін. Будь-то зима, літо, дощ або снігопад, наше головне кредо - якість пропонованих послуг і своєчасне виконання замовлення. В дорозі ви можете повністю довіритися майстерності вашого водія, розслабитися і просто насолоджуватися поїздкою.

 • 2. Поїздки з компанією автотрансфер - це надійно і безпечно

  Всі мікроавтобуси регулярно проходять ретельний техогляд. Салони оснащені кондиціонером, телевізором і зручними кріслами з відкидними спинками. Велика увага приділяється зовнішньому вигляду мікроавтобуса і чистоті салону.

 • 3. Пасажирські перевезення мікроавтобусом - це вигідно

  Наведемо приклад: після банкету, корпоративу чи якогось заходу, хочеться поїхати додому або в готель з комфортом і без утомливих очікувань. Можна, звичайно, на заході обмежитися соком і мінералкою і сісти за кермо. Але більшість викличуть таксі. Не потрібно вдаватися в серйозні математичні розрахунки, щоб зрозуміти, що замовити пасажирський мікроавтобус для розвезення гостей набагато вигідніше! І їхати в компанії приємніше і веселіше. Можна ще трохи поговорити, насолодитися спілкуванням і продовжити відчуття свята.

 • 4. Гнучка цінова політика

  Вартість замовлення пасажирських перевезень мікроавтобусом зумовлена ​​багатьма факторами, внаслідок чого і формується ціна. Як правило, кінцеву вартість визначає відстань або ж кількість годин. Якщо мова йде просто про поїздку з пункту А в пункт Б, як, наприклад, трансфер в аеропорт Бориспіль / на залізничний вокзал - це фіксований тариф.

  Оренда мікроавтобуса на весілля або, припустимо, корпоративна поїздка загорож оцінюється в залежності від часу оренди мікроавтобуса і відстані. Якщо вас цікавлять подорожі на далекі відстані, або ж у вас є постійна необхідність в послузі як пасажирські перевезення - у нас є ОСОБЛИВІ УМОВИ І ТАРИФИ.

 • 5. З нами приємно мати справу

  Ми не тільки професіонали, але й просто хороші люди. Ми відкриті до діалогу, завжди йдемо назустріч клієнту і запропонуємо максимально вигідні умови.