Послуга тверезий водій - п'яний водій
 • Послуга тверезий водій - п'яний водій!

  Правила створюються для того, щоб їм слідувати, а не порушувати. Після вживання алкоголю категорично забороняється сідати за кермо. Кожен з нас може опинитися в ситуації, коли з ряду причин трохи випив.

  Щоб уберегти себе і не наражати на небезпеку життя інших людей, уникнути неприємностей зі службою автоінспекції, не залишати автомобіль в незнайомому місці без нагляду, Ви завжди можете скористатися послугою п'яний - тверезий водій.

  Даремно вважати, що так звана послуга стосується тільки тих, хто дуже п'яний. Навіть якщо ви і випили чарку спиртного або один келих пива, вина, не важливо скільки, не варто випробовувати долю і сідати за кермо. Відповідальність за це правопорушення - може бути аж до кримінальної! Вміст алкоголю в крові на сьогоднішній день, легко визначається відповідними приладами.

 • Що ж за послуга тверезий водій?

  Вам варто тільки зателефонувати за вказаними телефонами і повідомити місце вашого перебування. У перебігу години до Вас приїде наш тверезий водій і відвезе Вас на вашому ж автомобілі за адресою яку ви вкажете.

  Це зручно, надійно і безпечно, допоможе Вам уникнути багатьох неприємностей. Вартість даної послуги значно менше у порівнянні зі штрафом, який доведеться виплатити за водіння в нетверезому стані, і ризиком для життя своєї і випадкових перехожих.