• Трансфер в аеропорт або зустріч на вокзалі

  Трансфер в аеропорт або зустріч на залізничному вокзалі. Кожна подорож починається з аеропорту чи перону вокзалу. Потрібно все розпланувати, розрахувати, щоб прибути вчасно і без затримок. Нікому не потрібні зайві хвилювання перед дорогою. Хочеться спокійно зібратися і доїхати туди швидко і комфортно, не турбуючись про пробки, насиченість трафіку, вибір оптимальному маршруту і т.д.

  Послуга трансфер з кожним роком стає популярнішою. Адже заздалегідь замовлений транспорт позбавляє від різних незручностей, особливо якщо мова йде про відрядження або подорожі в інше місто / країну. Люди, які часто бувають в роз'їздах, добре знають, як дорого в аеропорту обходяться послуги таксі. Набагато вигідніше замовити зустріч на центральному залізничному вокзалі або трансфер в аеропорту Бориспіль / Жуляни. Це означає, що незалежно від часу прильоту, після прибуття на вас чекатиме автомобіль, що відповідає всім вашим вимогам (клас, місткість багажника, кількість місць, дитяче автокрісло та ін.), який з комфортом і без зволікань доставить вас за вказаною адресою.

 • Трансфер в аеропорт недорого

  Послуга трансфер в аеропорт або трансфер на залізничному вокзалі якраз й існує для того, щоб позбавити клієнта від зайвих турбот. Тим більше що, замовляючи дану послугу заздалегідь, можна обговорити всі деталі, наприклад, замовити автомобіль бізнес класу або сучасний мікроавтобус з водієм. Вартість трансферу в аеропорт Бориспіль або трансфер в аеропорт Жуляни фіксована і залежить від маршруту і класу транспортного засобу. Оплатити ви можете як вам зручно, готівковим або безготівковим платежем.

  Якщо потрібно організувати зустріч великої кількості гостей, щоб не переплачувати найкраще замовити мікроавтобус з водієм. Дана послуга значно спрощує перевезення гостей - всі приїдуть на місце вчасно, без стресу і метушні, як іноді буває, коли кожен добирається окремо. Крім стандартного трансферу «аеропорт-готель-аеропорт», в компанії Авторансфер ви можете замовити мікроавтобус з водієм для поїздок по Києву та Україні.

  Увага! Аеропорт "Бориспіль" має кілька терміналів:
 • Замовлення послуги трансфер в нашій компанії - це:

  • своєчасна подача автомобіля / мікроавтобуса за узгодженою адресою
  • Зустріч в аеропорту чи на вокзалі (у вартість входить година очікування, з моменту, зазначеного у формі замовлення)
  • водій зустріне гостей у залі прильоту або на платформі з іменною табличкою, проведе до машини і допоможе з багажем
  • Зворотний трансфер з аеропорту до пункту призначення
  • Є можливість корегування маршруту

  Ми пропонуємо сучасний підхід і високий рівень сервісу в наданні транспортних перевезень, як індивідуальних так і групових. Щоб замовити трансфер в аеропорт Бориспіль або Жуляни, вам необхідно повідомити номер рейсу, термінал, час прильоту і свої дані. Телефонуйте і замовляєте мікроавтобус з водієм. Або надішліть запит за допомогою нашого бланка