Прогулянка на парусній яхті по Дніпру
 • Прогулянка на парусній яхті по Дніпру

  Хочеться яскравих емоцій, нових вражень, чогось хвилюючого і незвичайного? Хороша ідея - прогулянка на яхті по Дніпру. Коли вітер в обличчя, і хлюпочуться хвилі, повітря наповнене ароматом квітів, дерев і води, дух захоплює від п'янкого відчуття свободи і щастя ... Послуга оренда катера або оренда парусної яхти в Києві робить цю мрію реальною!

  Наша компанія пропонує вам відкрити для себе світ річкових подорожей на легкому і швидкому вітрильнику тримаране. Довжина яхти 11 метрів, ширина - 8 метрів. На випадок тривалої подорожі або нічної риболовлі мається 5 спальних місць, що дозволить з комфортом розміститися сім'ї або невеликої компанії.

 • Оренда яхти на день народження

  Ви можете зняти яхту на день народження, весело провести час з друзями, позасмагати, поплавати, порибалити, помилуватися пейзажем і навіть отримати майстер-клас з управління яхтою від капітана. Це прекрасна альтернатива традиційним застіль, море позитиву та гарного настрою. День народження на яхті - свято, яке не забувається. А якщо вам захочеться його повторити, у нас в запасі безліч різних пропозицій.

 • Корпоратив на яхті

  Корпоратив на яхті - відмінна можливість відволіктися від робочої рутини, відпочити, розслабитися і згуртувати колектив. Ми подбаємо про всі дрібниці, допоможемо скласти цікаву програму і маршрут, за вашим бажанням зробимо необхідні покупки, доставимо на яхту напої та закуски або організуємо пікнік.

 • Рибалка на яхті

  Чоловічу компанію напевно зацікавить дана послуга. Можна орендувати яхту в Києві на вихідні і відправитися на риболовлю з ночівлею. На борту нашої яхти є всі необхідні снасті та спорядження, а наш капітан знає всі самі рибні та мальовничі місця. Хороший відпочинок на природі гарантовано!

 • Романтичні прогулянки

  Великою популярністю у нас також користуються романтичні прогулянки на яхті по Дніпру. Адже це одне з найкрасивіших побачень, яке можна собі уявити - безтурботно ковзати вдалину під білим вітрилом, насолоджуючись кожною миттю.

  Прогулянка на яхті для двох - ідеальний спосіб розповісти про свої почуття, зробити пропозицію руки і серця, відсвяткувати річницю або просто влаштувати сюрприз. Приємним доповненням до такого побачення може стати романтична фотосесія на яхті. Красиві фотографії на тлі річкових пейзажів збережуть найщасливіші моменти і розкажуть історію вашого кохання.

 • Ми зробимо все для того, щоб ваша прогулянка на яхті по Дніпру вам запам'яталася